do -20% na sportowe pakiety badań    Sprawdź Strzałka do right

O Alab sport

Alab Sport

ALAB sport to nowoczesna i jedyna w Polsce platforma pozwalająca na optymalny dobór badań laboratoryjnych osobom uprawiającym aktywność fizyczną.

ALAB Laboratorium

ALAB sport przeznaczony jest zarówno dla sportowców zawodowych, jak i osób uprawiających sport rekreacyjnie.

ALAB sport powstał, aby wspomagać bezpieczne uprawianie sportu nastawionego na poprawianie wyników, utrzymanie dobrej formy zdrowotnej oraz dobrego samopoczucia.

Platforma ALAB sport została stworzona przez specjalistów diagnostyki laboratoryjnej z ALAB laboratoria – najnowocześniejszej sieci laboratoriów medycznych w Polsce oraz lekarzy sportowych w oparciu o najbardziej aktualne rekomendacje medyczne. ALAB Sport pozwala na dobór optymalnego pakietu badań laboratoryjnych w zależności od rodzaju uprawianego sportu, intensywności wysiłku oraz płci. Dostępny jest również pakiet badań dla dzieci.

 • Sport icon

  Kompleksowy pakiet badań laboratoryjnych dla osób uprawiających sport

 • Control panel icon

  Nowoczesny i intuicyjny panel wyników badań

Jak to działa

 1. Ikona wybierz pakiet

  Wybierz pakiet dla siebie

 2. Ikona zamówienie online

  Opłać zamówienie online

  Bezpieczne płatności przez iMoje
 3. Ikona Punkt Pobrań

  Odwiedź Punkt Pobrań

  Ponad 700 PLACÓWEK na terenie całego kraju
 4. Ikona sprawdź wyniki

  Sprawdź wyniki online

  Powiadomimy Cię, gdy będą gotowe
 5. Ikona wybierz pakiet

O ALAB laboratoria

Firma ALAB, zajmująca się od początku swojego powstania w 1987 wyposażaniem laboratoriów naukowych i medycznych w urządzenia renomowanych firm, w roku 2000 rozpoczęła swoją działalność usługową w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej.

W 2007 została utworzona Grupa ALAB w skład której wchodzą: ALAB laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss, Laboratoria Medyczne Grupa ALAB, Bio-Diagnostyka, Laboratorium Świętokrzyskie, Białostockie Centrum Analiz Medycznych i Zespół Przychodni Specjalistycznych "PRIMA".

Od 2008 roku Grupa ALAB jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skupionych wokół laboratorium Limbach – inwestora, z główną siedzibą w Heidelbergu, wiodącym ośrodku akademickim Niemiec. Tak bliska współpraca z jedną z największych europejskich sieci laboratoryjnych (w samych Niemczech blisko 30 dużych specjalistycznych laboratoriów) służy rozwojowi nowoczesnej diagnostyki medycznej.

ALAB laboratoria oznacza wiarygodność

 • Sport icon

  Ponad 80 laboratoriów

 • Sport icon

  Ponad 700 Punktów Pobrań

Współpraca

Firma współpracuje z blisko 3 500 podmiotami medycznymi w całym kraju. Świadczy usługi dla publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, szpitali, prywatnych praktyk lekarskich, klientów indywidualnych oraz jednostek prowadzących badania kliniczne.

Grupa ALAB współpracuje również ze środowiskiem naukowym i akademickim, prowadzi międzynarodowe seminaria z udziałem światowej klasy wykładowców, pomaga firmom start-up w walidacji sprzętu projektowanego na potrzeby diagnostyki medycznej. Posiada centrum szkoleniowe dla studentów diagnostyki oraz prowadzi specjalistyczne staże dla patomorfologów z rejestracją w Ministerstwie Zdrowia.