WITAJ W ŚWIECIE

ALAB sport i Wings for Life World Run 2024!

Jesteśmy dumni z tego, że ALAB sport został oficjalnym partnerem Wings for Life World Run – jednego z największych wydarzeń charytatywnych na świecie. To nie tylko bieg, to wyjątkowe wydarzenie, które łączy sportową pasję z dobrem społecznym.

5 maja 2024, Godzina: 13:00

RAZEM BIEGNIEMY KU ZMIANIE!

Dołączając do drużyny ALAB sport podczas Wings for Life World Run 2024. Zrób coś dla innych – wesprzyj osoby dotknięte urazem rdzenia kręgowego. Zrób coś dla siebie – spędź czas aktywnie, zdrowo i wartościowo. Zarejestruj się już teraz. A przed biegiem sprawdź swoją formę – wykonaj pakiet badań diagnostycznych. Już dziś zacznij przygotowania do wspólnego biegu 5 maja 2024!

...
DO BIEGU ZOSTAŁO
... 00 DNI
... 00 GODZIN
... 00 MINUT
WYŻSZY LEVEL SPORTU

PAKIET BADAŃ ALAB sport

ALAB sport oferuje kompleksowe pakiety badań diagnostycznych, które nie tylko pomogą Ci monitorować swoje zdrowie, ale także zoptymalizować osiągnięcia sportowe. Nasze badania są dostosowane do potrzeb współczesnych sportowców, zapewniając kompleksową analizę parametrów fizjologicznych i biochemicznych.

...
PAKIET BADAŃ BIEGACZA
x Wings for Life World Run 2024
Cena specjalna 415 zł 299 zł

Pakiet rekomendowany przez Bartosza Olszewskiego, znanego jako Warszawski Biegacz. To kompleksowe badania laboratoryjne stworzone specjalnie dla aktywnych sportowców, którzy przygotowują się do udziału w biegu Wings For Life World Run 2024. Opracowany we współpracy z doświadczonymi specjalistami ds. sportu i medycyny. Pakiet oferuje szczegółową analizę parametrów zdrowotnych i wydolnościowych.

-30% NA PAKIET Z KODEM: WFL30
...
PAKIET BADAŃ WYCZYNOWIEC
Cena
1 750 zł 1 225 zł

Kompleksowy pakiet dla osób wyczynowo uprawiających sport (pow. 10 godzin tygodniowo).

-30% NA PAKIET Z KODEM: WFL30
...
PAKIET BADAŃ WYTRZYMAŁOŚĆ
Cena
1 290 zł 903 zł

Zawarte w pakiecie badania zostały dobrane z myślą o osobach, które prowadzą intensywny trening wytrzymałościowy lub chcą rozwijać wydolność swojego organizmu.

-20% NA PAKIET Z KODEM: WFL20
...
PAKIET BADAŃ PO MARATONIE 12-48H
Cena
490 zł 392 zł

Zestaw badań dla osób, które chcą sprawdzić stan zdrowia i poziom regeneracji organizmu po wysiłku startowym lub intensywnych treningach.

ZOBACZ WIĘCEJ
 • Pakiet Badań Fitness
  Sprawdź ofertę
 • Pakiet Badań FITNESS PRO
  Sprawdź ofertę
 • Pakiet Badań SIŁA
  Sprawdź ofertę
 • Pakiet Badań MAŁY SPORTOWIEC
  Sprawdź ofertę
 • Pakiet Badań SPORTY DRUŻYNOWE
  Sprawdź ofertę
 • Pakiet Badań SPORTY WALKI
  Sprawdź ofertę
DRUŻYNA ALAB sport

DLA CIEBIE, DLA INNYCH!

W 2024 roku dołączamy do społeczności Wings for Life World Run, by razem z całym światem, biec w imieniu tych, którzy biegać nie mogą. Razem możemy osiągnąć więcej! Każdy uczestnik, który zarejestruje się do tego międzynarodowego biegu charytatywnego, wesprze misję odnalezienia metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. 100% opłat wpisowych i datków przeznaczane jest właśnie na ten cel.

...

Kapitanem Dryżyny ALAB sport będzie

Bartosz Olszewski

– Warszawski Biegacz

POZNAJ MNIE Icon chevron right DOŁĄCZ DO DRUŻYNY Icon chevron right
SPECJALNIE DLA WAS
... Bezpłatne Konsultacje Medyczne

Podczas biegu, który odbędzie się 5 maja 2024 roku, dla uczestników Wings for Life World Run przygotowaliśmy na naszym stoisku bezpłatne konsultacje medyczne z udziałem naszego zespołu specjalistów z ALAB clinic.

POZNAJ SPECJALISTÓW Icon chevron right
... Treningi z Warszawskim Biegaczem

Raz w miesiącu zapraszamy Was do udziału w treningach przygotowawczych prowadzonych specjalnie przez Bartosza Olszewskiego, znanego jako Warszawskiego Biegacza.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING Icon chevron right
... Specjalne Rabaty dla Uczestników

Zarejestruj się do biegu i otrzymaj specjalne rabaty na nasze pakiety badań diagnostycznych.

ZAREJESTRUJ SIĘ Icon chevron right
Pobierz aplikację Wings for Life World Run