Aktualności

ALAB sport na Enea Ironman 70.3 Poznań 2023!

Autor: Zespół ALAB laboratoria   |   9 listopada, 2023

Poznań, 1-3 września 2023 – to był wyjątkowy weekend, pełen wyzwań i emocji, a my byliśmy tam, aby wspierać zawodników i podziwiać ich determinację na trasie Enea Ironman 70.3 Poznań 2023! ALAB sport miał zaszczyt być częścią tego fascynującego wydarzenia sportowego.

We wrześniu Poznań stał się areną dla wielu utalentowanych i wytrwałych sportowców, którzy wzięli udział mierząc się na 1/2 dystansu IRONMAN. Nie mogliśmy opuścić tej okazji, aby wesprzeć zawodników swoją obecnością. Nasz zespół był na miejscu, dostarczając motywacji oraz wiedzy na temat badań laboratoryjnych dla wszystkich uczestników, którzy stawili czoła wyzwaniom pływania, jazdy na rowerze i biegu.

Nasze stoisko na expo odwiedził sam Robert Wilkowiecki (rekordzista Polski na dystansie IRONMAN i mistrz świata na dystansie ½ IRONMAN).  Podczas wydarzenia prezentowaliśmy bogatą ofertę badań laboratoryjnych, dostosowanych do potrzeb zawodników, tak aby wspierać ich w dążeniu do wyznaczonych celów.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych pakietach lub umówić się na badania laboratoryjne, skontaktuj się z nami już teraz! Jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć najlepszą formę!

PODZIEL SIĘ TYM ARTYKUŁEM