Aktualności

ALAB sport na Turnieju BNP PARIBAS Warsaw Open

Autor: Zespół ALAB laboratoria   |   9 listopada, 2023

W tym roku mieliśmy zaszczyt być partnerem podczas prestiżowego turnieju WTA w Warszawie, gdzie na kortach rywalizowała nasza utalentowana reprezentantka – Iga Świątek. ALAB sport był tam, aby wspierać nie tylko zawodników turnieju, ale także dostarczać rozrywki wszystkim fanom tenisa.

Jako partner wydarzenia mieliśmy swoje stoisko, które stało się miejscem spotkań fanów tenisa oraz entuzjastów zdrowego trybu życia. Nasz zespół był gotów do rozmowy i konsultacji na temat badań laboratoryjnych i ich wpływu na osiągnięcia sportowców. Przygotowaliśmy także alabowe koło fortuny, które było doskonałą okazją, aby wziąć udział w emocjonującej zabawie i zdobyć fantastyczne sportowe upominki.

Nie możemy pominąć naszej dumy z tego, że mogliśmy być partnerem podczas występów naszej utalentowanej tenisistki, Igi Świątek. Jej determinacja i umiejętności zdobywają serca fanów na całym świecie, a my byliśmy tam, aby wspierać ją w każdym meczu. Gratulujemy Ci Iga i jesteśmy pewni, że przed Tobą wiele zwycięstw!

Dla ALAB sport, udział w tak prestiżowym wydarzeniu to nie tylko zaszczyt, ale także pasja. Chcemy być obecni tam, gdzie spotykają się sport i zdrowie. Jesteśmy, aby pomagać w osiąganiu lepszych wyników.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas turnieju i zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Instagramie.

PODZIEL SIĘ TYM ARTYKUŁEM