Aktualności

Czerwiec miesiącem fitness w ALAB Sport

Autor: Aleksandra Sibiga   |   9 lipca, 2024

Nasze 30-dniowe wyzwanie FITNESS CHALLENGE dobiegło końca!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie, determinację i niesamowitą energię, którą włożyliście w każde ćwiczenie. Wasz zapał motywuje nas do tworzenia coraz lepszych programów i wyzwań sportowych.

Czerwiec w ALAB sport był pełen nowych wyzwań sportowych, które przygotowaliśmy dla Was w następującej formie:

  • Cotygodniowych filmików instruktażowych z zestawem ćwiczeń na poszczególne partie ciała, prowadzonych przez doświadczonych fizjoterapeutów i trenerki fitness. Te wartościowe materiały możecie zobaczyć tutaj. Każdy filmik zawiera szczegółowe instrukcje, które pomogą Wam poprawić technikę i osiągnąć lepsze wyniki.
  • Treningów na świeżym powietrzu prowadzonych przez certyfikowaną trenerkę fitness Kasię Witkowską-Błażejczyk, które miały miejsce w malowniczych lokalizacjach Warszawy, takich jak Pole Mokotowskie i Królikarnia. Treningi te były świetną okazją do wspólnej aktywności, integracji oraz czerpania korzyści z ruchu na świeżym powietrzu.

Aby być na bieżąco z naszymi aktywnościami i nie przegapić żadnych nowości, zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych! Znajdziecie tam nie tylko aktualne informacje, ale także dodatkowe materiały, inspiracje oraz porady dotyczące zdrowego trybu życia.

Razem tworzymy dynamiczną i zdrową społeczność! Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na kolejnych treningach!

PODZIEL SIĘ TYM ARTYKUŁEM